- 10%

Jowae – Vaj i thatë ushqyes për flokë dhe trup

1,863 Lekë 2,070 Lekë

(Nourishing Dry Oil 100ml)

Përshkrimi i Produktit

Jowae vaj ushqyes i pasur me antioksidantet Lumifenole dhe vaj Kamelia është i rekomanduar për ushqyerjen e lëkurave të thata, edhe të atyre më të ndjeshme.

Rezultatet

Ky vaj i thatë ushqen dhe i jep komfort trupit dhe flokëve. Lëkura është më e butë dhe e ndriçuar. Vaji i Kamelias hidraton, riparon dhe rigjeneron lëkurën. Gjithashtu përmban vaj Makadamia dhe vaj luledielli.

99% e përbërësve janë me origjinë natyrale. E testuar nën kontroll dermatologjik.
Pa paraben, pa fenoksietanol, pa përbërës me origjinë shtazore, pa silikon.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në trup në mëngjes dhe në darkë, ndërsa në flokë sa herë ta keni të nevojshme.

Firma

Jowae

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

100ml

Helianthus Annus Sunflower Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Stearate, Isopropyl Palmitate, Octyldodecanol, Helianthus Annus Hybrid Oil/Helianthus Annus Sunflower Seed Oil, Parfum (Fragrance), Macadamia Seed Oil, Polyglyceryl-6 Esters Behenate, Glycerin, Tocopherol, Aqua (Water), Camellia Sinensis Leaf Extract, Sempervivum Tectorum Extract.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jowae – Vaj i thatë ushqyes për flokë dhe trup”

LART

×