- 10%

Jowae – Ujë micelar pastrues dhe demakjazhues

1,512 Lekë 1,680 Lekë

(Jowae Micellar Cleansing Water)

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Jowae Micellar Cleansing Water me Lumifenolet antioksidante dhe Imperial Peony pastron dhe largon makijazhin për të gjithë tipet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshmet.

Ky ujë micellar pastron butësisht makijazhin nga fytyra dhe sytë. Lëkura është e pastër, pa makijazh dhe papastërti si dhe rifiton shkëlqimin dhe freskinë.

94% e përbërësve janë me origjinë natyrale. E testuar nën kontroll dermatologjik.
Pa paraben, pa fenoksietanol, pa vajra minerale, pa përbërës me origjinë shtazore, pa ngjyrues artificialë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë me një tampon pambuku.

Firma

Jowae

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

400ml

Aqua (Water), Poloxamer 184, Propanediol, Glycerin, Pentylene Glycol, Polysorbate 20, Sodium PCA, Parfum (Fragrance), Cetrimonium Bromide, Sucrose Laurate, Sempervivum Tectorum Extract, Alcohol, Citric Acid, Paeonia Officinalis Flower.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jowae – Ujë micelar pastrues dhe demakjazhues”

LART

×