- 10%

Jowae – Replumping Water Mask

1,512 Lekë

(Jowae Replumping Water Mask)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Jowae Replumping Water Mask e pasur me Lumifenole me veti antioksidante dhe ujë nga lulet Sakura, mbush dhe jep shkëlqim për të gjithë tipet e lëkurave, edhe për ato më të ndjeshmet.

Kjo maskë është një përkujdesje rihidratuese e pasur me një kompleks hidratues me bajame të ëmbla dhe Linit me veti zbutëse. Formula përmban gjithashtu edhe glicerinë vegjetale.

Lëkura është e mbushur, e rihidratuar, rifiton komfortin dhe butësinë.

96% e përbërësve janë me origjinë natyrale. E testuar nën kontroll dermatologjik.
Pa paraben, pa fenoksietanol, pa vajra minerale, pa përbërës me origjinë shtazore, pa silikon, pa ngjyrues artificialë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni 2 herë në javë në një shtresë të trashë. Tekstura në formë xheli jep freski të menjëhershme. Lëreni për 10 minuta, masazhojeni që të përthithet pjesa e mbetur dhe tepricën hiqeni me një tampon pambuku.

Firma

Jowae

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua (Water/Eau), Glycerin, Diisopropyl Sebacate, Propanediol, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract, Carbomer, Alcohol, Tromethamine, Parfum (Fragrance), Chlorphenesin, Althaea Officinalis Root Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Fruit Extract, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Edta, Biosaccharide Gum-1, Prunus Serrulata Flower Extract, Xanthan Gum, Sempervivum Tectorium Extract, Glyceryl Caprylate, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Tocopherol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Citrate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Citric Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jowae – Replumping Water Mask”

LART