- 10%

Jowae – Qumësht trupi hidratues dhe tonifikues

1,813.50 Lekë

(Revitalizing Moisturizing Lotion 400ml)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Jowae Revitalizing Moisturizing Lotion me Lumifenole me veti antioksidante dhe ujë Bamboo ushqen dhe rivitalizon lëkurat normale në të thata, edhe ato më të ndjeshmet.

Ky qumësht hidraton dhe tonifikon trupin. Tekstura lehtësisht e parfumuar përthithet shpejt, duke e lënë lëkurën të butë dhe me ndriçim. Përmban gjithashtu gjalpë Shea, sojë dhe vaj luledielli.

 • 97% e përbërësve janë me origjinë natyrale. E testuar nën kontroll dermatologjik.
 • Pa paraben, pa fenoksietanol, pa vajra minerale, pa përbërës me origjinë shtazore, pa ngjyrues artificialë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë. Masazhojeni derisa të përthithet.

Firma

Jowae

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

400ml

Aqua (Water), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Glycerin, Dicaprylyl Ether, Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Stearate, Butyrospermum Parkii Shea Butter, Ceteareth-20, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Sodium Polyacrylate, Bambusa Vulgaris Water, Sodium Benzoate, Chlorphenesin, Parfum (Fragrance), Xanthan Gum, Tocopherol, Disodium Edta, Citric Acid, Sempervivum Tectorum Extract, Sodium Hydroxide, Glycine Soja (Soybean) Oil.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jowae – Qumësht trupi hidratues dhe tonifikues”

LART