- 10%

Jowae – Micellar Foaming Cleanser

1,467 Lekë 1,630 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Jowae Micellar Foaming Cleanser është një pastrues i butë i lëkurës i cili largon makeup-in dhe heq papastërtitë. I pasur me Lumifenole me veti antioksidante dhe ekstrakt Peoni, kjo shkumë delikate eliminon papastërtitë dhe grimcat e pluhurit , duke pastruar në thellësi lëkurën. pH fiziologjik i formules nuk than lëkurën, duke respektuar balancën natyrale të saj.

Për të gjithë llojet e lëkurave dhe për ato më të ndjshmet. Për fytyrën dhe sytë.

Rezultati

Lëkura fiton rehati dhe pastërti duke u ribalancuar. Përfundimi është një lëkurë e bardhë dhe plot freski. Nuk irriton sytë dhe nuk e than lëkurën.

 • E formuluar pa sapun, SLS, SLES.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhojeni butësisht dhe shplajeni me ujë të bollshëm.

Firma

Jowae

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

150ml

Përbërësit
Aqua / Water / Eau. Sodium Lauryl Glucose Carboxylate. Lauryl Glucoside. Glycerin. Sodium Citrate. Citric Acid. Parfum / Fragrance. Polyquaternium-10. Acacia Concinna Fruit Extract. Coco-Glucoside. Glyceryl Oleate. Sodium Salicylate. Sodium Benzoate. Sodium Phytate. Sorbic Acid. Gypsophila Paniculata Root Extract. Saponins. Potassium Sorbate. Paeonia Officinalis Flower Extract. Sempervivum Tectorum Extract. Tocopherol. Hydrogenated Palm Glycerides Citrate. Lecithin. Ascorbyl Palmitate. 1442a.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jowae – Micellar Foaming Cleanser”

LART

×