- 10%

Jowae – Maskë purifikuese me argjilë

1,512 Lekë 1,680 Lekë

(Purifying Clay Mask)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Jowae Purifying Clay Mask me antioksidantët lumifenole dhe Lotusin e Shenjtë që purifikon lëkurat e kombinuara në të yndyrshme, edhe ato më të ndjeshmet.

Kjo maskë është një përkujdesje e menjëhershme matifikuese e pasur me argjilë, e cila përthith papastërtitë dhe yndyrën e tepërt. Enzima papaja prezente në formulë ka veprim eksfoliues.

Lëkura është e pastër, e ribalancuar dhe matifikuar, poret janë të pastruara dhe të ngushtuara.

96% e përbërësve janë me origjinë natyrale. E testuar në kontroll dermatologjik.
Pa paraben, pa fenoksietanol, pa vajra minerale, pa përbërës me origjinë shtazore, pa silikone, pa ngjyrues artificialë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni 2 herë në javë në një shtresë të trashë. Lëreni 5 minuta, masazhojeni për të patruar poret dhe shplajeni me ujë të bollshëm. Evitoni zonën rreth syve.

 

Firma

Jowae

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua (Water/Eau), Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Kaolin, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Sodium Polyacrylate, Stearic Acid, Perlite, Palmitic Acid, Caprylyl Glycol, Parfum (Fragrance), Chlorphenesin, Citric Acid, Oryza Sativa (Rice) Starch, Tetrasodium Edta, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Papain, Sempervivum Tectorum Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, 1-2 Hexanediol, Carbomer, CI 75810/Chlorophyllin-Copper Complex, Algin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jowae – Maskë purifikuese me argjilë”

LART

×