- 15%

Jowae – Locion astrigjent, purifikues për lëkura të yndyrshme

1,335 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Jowae – Locion astrigjent, purifikues për lëkura të yndyrshme

Locioni pastrues i Jowae eliminon papastërtitë, zvogëlon poret dhe përsos teksturën e lëkurës. Lëkura është e pastër, e freskët dhe e shndritshme.

Jep një efekt freskie të menjëhershme dhe nuk than lëkurën.

Përmban:

 • Lumifenole antioksiduese & lotus i shenjtë
 • 99%  përbërës me origjinë natyrore.
 • 1% tekstil dhe aromë për ndjeshmërinë, agjentë mbrojtës në formulën e stabilitetit.

Testuar nën kontrollin dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje me një tampon pambuku në fytyrë.

Firma

Jowae

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Aqua/ Water/ Eau, Alcohol denat.. Pentylene glycol, Caprylyl/Capryl glucoside, Capryloyl glycine, Parfum/fragrance, Tromethamine, lens esculenta (Lentil) seed extract, Citric acid, Glycerin, Melaleuca alternifolia (Tea tree) leaf oil, Sodium benzoate, Nelumbo nucifera flower extract, Potassium sorbate, Sempervivum tectorum extract, 1530A.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jowae – Locion astrigjent, purifikues për lëkura të yndyrshme”

LART

×