- 15%

Jowae – Krem hidratues për lëkura të thata

1,649 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Jowae – Krem hidratues për lëkura të thata

Jowae Moisturizing Rich Cream është një krem hidratues për fytyrën, i bazuar në antioksidantin Lumifenole dhe ujin e luleve Sakura. Formula e saj përmban 98% përbërës natyralë, përfshirë dhe gjalpin shea. I përshtatshëm për lëkurat e thata dhe ato më të ndjeshme. Ky krem rihidraton, rimbush dhe zbut menjëherë lëkurën. Si rezultat lëkura do të jetë e balancuar duke rigjetur komfortin dhe butësinë.

 • Jo komedogjenike
 • E testuar nën kontroll dermatologjik
 • E formuluar pa paraben
 • Pa fenoksietanol
 • Pa përbërës me origjinë shtazore
 • Pa vajra minerale
 • Pa ngjyrues

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në fytyrë.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Jowae

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Ingredients: Aqua (Water, Eau), Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Squalane, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Cetearyl Glucoside, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Lactic Acid, Cetyl Stearate, Xylitol, Tromethamine, Ethylhexylglycerin, Chlorphenesin, Saccharide Isomerate, Parfum (Fragrance), Xanthan Gum, Cetyl Alcohol, Isostearyl Isostearate, Potassium Cetyl Phosphate, Tetrasodium Edta, Prunus Serrulata Flower Extract, Tocopherol, Sempervivum Tectorum Extract, Stearic Acid, Glycine Soja (Soybean) Oil, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, 1412B.
* Volatile.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jowae – Krem hidratues për lëkura të thata”

LART