- 10%

Jowae – Krem hidratues për lëkura normale-mikse

(2 përshtypje mbi produktin)

1,746 Lekë 1,940 Lekë

(Jowae – Moisturizing Light Cream)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Jowae Moisturizing Light Cream është një krem hidratues për fytyrën, i bazuar në antioksidantin Lumifenole dhe ujin e luleve Sakura. I përshtatshëm për lëkurat normale dhe të kombinuara, edhe ato të ndjeshme.

Ky krem rihidraton, rimbush dhe zbut menjëherë lëkurën. E ribalancuar, ajo rigjen komfortin dhe butësinë.

Ky krem përmban Lumifenole me veti antioksidante, nga Sempervivum Tectorum, një bimë e aftë ti rezistojë kushteve ekstreme të motit. Niveli i lartë i antioksidanteve ndihmon lëkurën të rigjejë balancën dhe mbrojë nga agjentët e jashtëm si ndotja, ndryshimet klimaterike, stresi, lodhja etj.

Uji i luleve të Sakurës është një ujë i vërtetë bukurie me veti rifreskuese. Përmban gjithashtu glicerinë vegjetale dhe vitaminë E.

Jo komedogjenike. E testuar nën kontroll dermatologjik.

E formuluar pa paraben, pa fenoksietanol, pa përbërës me origjinë shtazore, pa vajra minerale, pa ngjyrues.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të pastruar.

Firma

Jowae

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua/Water, Coco-Caprylate, Glycerin, Propylene Glycol, C14-22 Alcohols, Butyrospermum Parkii (Shea) Nut Extract, Xylityl Glucoside, Anhydroxylitol, Carbomer, Beta Sitosterol Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, C12-20 Alkyl Glucoside, Parfum/Fragrance, Xylitol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Chlorphenesin, Saccharide Isomerate, 1-2 Hexanediol, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxyde, Citric Acid, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract, Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract, Passiflora Incarnata Fruit Extract, Prunus Armeniaca (Apricot) Fruit Extract, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract, Psidium Guajava Fruit Extract, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Tetrasodium Edta, Glycolic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate, Lactic Acid, Sempervivum Tectorum Extract, Sodium Chloride, Prunus Serrulata Flower Extract, Sodium Citrate, Tocopherol.

Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  25%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  25%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Jowae – Krem hidratues për lëkura normale-mikse
 • Avatar

  Anonymous (blerës i verifikuar)


  Brenda ne tubet nuk kishte sasine e treguar.Gjysma e tubetit ishte ajer.Produkti ishte i mire.

 • Anonymous (blerës i verifikuar)


  Hidratues perfekt per lekuren time ne vere. Me balancon yndyren dhe eshte shume i lehte.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×