- 20%

Jowae – Krem hidratues për duart dhe thonjtë

616 Lekë 770 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Jowae – Krem hidratues për duart dhe thonjtë

Krem hidratues nga Jowae është një krem ​​hidratues dore dhe thonjsh me fotofenole antioksiduese, ujë bambu dhe glicerinë perimesh.Hidraton, mbron dhe ekuilibron. Struktura me aromë të lehtë thithet shpejt dhe e lë lëkurën të butë, të zhdërvjellët dhe të bukur. Thonjtë janë të mbrojtur.

 • Krem hidratues për duart dhe thonjtë me antioksidues Lumifenole & Bambu.
 • Për duar të dehidratuara dhe të ndjeshme.
 • 98% e përbërësve me origjinë natyrore

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në duar dhe thonj aq shpesh sa është e nevojshme.

Firma

Jowae

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

0% PARABEN, PHENOXYETHANOL, MINERAL OIL, SILICONE*, ANIMAL-ORIGIN INGREDIENTS, SYNTHETIC COLORANT

Ingredients: Aqua/ Water/ Eau. Butyrospermum Parkii (shea) Butter. Coco-Caprylate. Glycerin. Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer. Cetearyl Alcohol. Urea. Arachidyl Alcohol. Caprylyl Glycol. Coco-glucoside. Chlorphenesin. Behenyl Alcohol. Parfum/ Fragrance. Arachidyl Glucoside. Glycine. Bambusa Vulgaris Water. polysorbate 60. Sorbitan Isostearate. Tocopherol. Sempervivum Tectorum Extract. Sodium Benzoate. Helianthus Annuus (sunflower) Seed Oil. Citric Acid. 1414a

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jowae – Krem hidratues për duart dhe thonjtë”

LART

×