- 10%

Jowae – Krem antirrudhë për normale dhe të kombinuara

(1 përshtypje mbi produktin)

2,925 Lekë

(Wrinkle Smoothing Light Cream 40ml)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Jowae krem zbutës i rrudhave është një përkujdesje rivitalizuese antirrudhë për lëkurat normale dhe të kombinuara, edhe ato më të ndjeshmet, i bazuar në Lumifenole dhe Ginseng të kuq.

Ky krem i pasur përmban Lumifenole me veti antioksidante, nga Sempervivum Tectorum, një bimë e aftë ti rezistojë kushteve ekstreme të motit. Niveli i lartë i antiokidanteve ndihmon lëkurën të rigjejë balancën dhe ta mbrojë nga agjentët e jashtëm si ndotja, ndryshimet klimaterike, stresi, lodhja etj.

Ginsengu i kuq është i përdorur në shekuj në mjekësinë tradicionale si stimulues i kolagjenit dhe për vetitë antirrudhë. Gjithashtu ka në përbërje Acid Hialuronik, Peptide, Vitaminë E dhe glicerinë vegjetale.

Rrudhat zbehen, lëkura është me e tonifikuar, e mbushur dhe e hidratuar në thellësi. Lëkura është dukshëm më e re dhe më e butë.

Jo komedogjenike. E testuar nën kontroll dermatologjik.

E formuluar pa paraben, pa fenoksietanol, pa vajra minerale, pa përbërës me origjinë shtazore, pa silikon, pa ngjyrues artificialë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni çdo mëngjes në lëkurë të pastruar.

Firma

Jowae

Mosha

25+

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Butylene Glycol, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Butyrospermum Parkii (Shea) Nut Extract, Sodium Polyacrylate, Isododecane, Parfum/Fragrance, Panthenol, Chlorphenesin, Tocopheryl Acetate, Lauroyl Lysine, Tetrasodium Edta, O-Cy-Men-5-Ol, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Sodium Lactate, Polysorbate 20, Sempervivum Tectorum Extract, Panax Ginseng Root Extract, Pantolactone, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Jowae – Krem antirrudhë për normale dhe të kombinuara
 • (blerës i verifikuar)

  Perfect per rrudhat e para!!!! ✨

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART