- 10%

Jowae – Krem antirrudhë i pasur për lëkura të thata

2,925 Lekë 3,250 Lekë

(Wrinkle Smoothing Rich Cream 40ml)

Përshkrimi i Produktit

Jowae krem i pasur zbutës i rrudhave është një përkujdesje rivitalizuese antirrudhë për lëkurat e thata, edhe ato më të ndjeshmet , i bazuar në Lumifenole dhe Ginseng të kuq.

Ky krem i pasur përmban Lumifenole me veti antioksidante, nga Sempervivum Tectorum, një bimë e aftë ti rezistojë kushteve ekstreme të motit. Niveli i lartë i antiokidanteve ndihmon lëkurën të rigjejë balancën dhe ta mbrojë nga agjentët e jashtëm si ndotja, ndryshimet klimaterike, stresi, lodhja etj.

Ginsengu i kuq është i përdorur në shekuj në mjekesinë tradicionale si stimulues i kolagjenit dhe për vetitë antirrudhë. Gjithashtu ka në përbërje Acid Hialuronik, Vaj Makadamia, Gjalpë Shea, Vitaminë E dhe glicerinë vegjetale.

Rezultatet

Rrudhat zbehen, lëkura është më e tonifikuar, e mbushur dhe e hidratuar në thellësi. Lëkura është dukshëm më e re dhe më e butë.

 • Jo komedogjenike. E testuar nën kontroll dermatologjik.
 • E formuluar pa paraben, pa fenoksietanol, pa vajra minerale, pa përbërës me origjinë shtazore, pa silikon, pa ngjyrues artificialë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni çdo mëngjes në lëkurë të pastruar.

Firma

Jowae

Mosha

25+

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Nut Extract, Hydrogenated Coconut Oil Cetyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Isohexadecane, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Dicaprylyl Carbonate, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Butylene Glycol, Hydroxyacetophenone, Arachidyl Glucoside, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Chlorphenesin , 1-2 Hexanediol, Caprylyl Glycol, Lauroyl Lysine, Tocopheryl Acetate, Dimethicone Crosspolymer, Xanthan Gum, Tetrasodium Edta, Sodium Hydroxide, BHT, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Sodium Lactate, Polysorbate-20, Sempervivum Tectorum Extrract, Panax Ginseng Root Extract, Tocopherol, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jowae – Krem antirrudhë i pasur për lëkura të thata”

LART

×