- 10%

Jowae – Koncentrat kundër njollave, aktivizues i lëkurës

3,393 Lekë 3,770 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Jowae Youth Concentrate Complexion Correcting është një përkujdesje kundër njollave me bazë Lumifenole dhe çaj të bardhë. Është e përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshme.

Aktivizon rinimin e lëkurës, redukton njollat dhe i jep ndriçim lëkurës. Lëkura është më e butë, më uniforme dhe njollat reduktohen dukshëm.

Ky koncentrat përmban Lumifenole me veti antioksidante, nga Sempervivum Tectorum, një bimë e aftë ti rezistojë kushteve ekstreme të motit. Niveli i lartë i antioksidantëve ndihmon lëkurën të rigjejë balancën dhe mbrojë nga agjentët e jashtëm si ndotja, ndryshimet klimaterike, stresi, lodhja etj. Përmban gjithashtu vitaminë E dhe B3.

Jo komedogjenike. E testuar nën kontroll dermatologjik.
E formuluar pa paraben, pa fenoksietanol, pa vajra minerale, pa përbërës me origjinë shtazore, pa silikon, pa ngjyrues artificialë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni çdo mëngjes para kremrave tuaj të rutinës.

Firma

Jowae

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

Aqua/Water/Eau, Isodecyl Neopentanoate, Glycerin, Squalane, Niacinamide, Cetearyl Alcohol, Sodium Stearoyl Glutamate, Alcohol Denat, Caprylic/Capric Triglyceride, Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/VP Copolymer, Ethyl Linoleate, Hexylresorcinol, Plantago Lanceolate Leaf Extract, Parfum/Fragrance, Microscrystalline Cellulose, Citric Acid, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Cellulose Gum, Propanediol, Tocopherol, Sempervivum Tectorum Extract, Pancratium Maritimum Extract, Camellia Sinensis Leaf, Sodium Hydroxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jowae – Koncentrat kundër njollave, aktivizues i lëkurës”

LART

×