- 10%

Jowae – Hydrating Water Mist, spraj hidratues

(1 përshtypje mbi produktin)

1,044 Lekë 1,160 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Jowae Hydrating Water Mist është një spraj hidrates me Lumifenole me veti antioksidante dhe ujë nga lulet Sakura.

Kjo përkujdesje ujore është e përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshmet. Ajo hidraton, rifreskon dhe i jep ndriçim lëkurës.

Pas aplikimit, lëkura është e hidratuar dhe lehtësisht e parfumuar me aromën e luleve të Sakurës.
97% e përbërësve kanë origjinë natyrale.

E testuar nën kontroll dermatologjik.

Pa paraben, pa fenoksietanol, pa vajra minerale, pa përbërës me origjinë shtazore, pa silikone.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë, ose në çdo kohë të ditës.

Firma

Jowae

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

200ml

Aqua/Water/Eau, Propanediol, Pentylene Glycol, Polysorbate 20, Nitrogen, Glycerin, Parfum/Fragrance, Cetrimonium Bromide, Sucrose Laurate, Sempervivum Tectorum Extract, Citric Acid, Alcohol, Sodium Benzoate, Prunus Serrulata Flower Extract, Sodium Hydroxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Jowae – Hydrating Water Mist, spraj hidratues
 • Avatar

  Anonymous


  ☆☆☆

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×