- 15%

Jowae – Fluid balancues, matifikues për lëkura mikse & të yndyrshme

(1 përshtypje mbi produktin)

1,436.50 Lekë

(Jowae Balancing Matifying Fluid)

In stock

Përshkrimi i Produktit

Jowaé Balancing Matifying Fluid është një përkujdesje matifikuese për lëkurat mikse dhe të yndyrshme e bazuar në antioksidantët Lumifenole dhe Lotusin e Shenjtë.

Ky fluid përmban antioksidantin Lumifenole, nga Sempervivum Tectorum, një bimë e aftë që ti rezistojë kushteve ekstreme të motit. Niveli i lartë i antioksidantëve ndihmon lëkurën të rigjejë balancën dhe të mbrojë nga agjentët e jashtëm si ndotja, ndryshimet klimaterike, stresi, lodhja etj.

Lotusi i Shenjtë, simbol i pastërtisë ka veti zbutëse dhe adstrigjente.

Përmban gjithashtu gjethe menteje, AHA dhe Zink.

Jo komedogjenik. I testuar nën kontroll dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

I formuluar pa paraben, pa fenoksietanol, pa vajra minerale, pa përbërës me origjinë shtazore, pa silikon, pa ngjyrues sintetike.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Jowae

Lloji i lëkurës

Mikse, E yndyrshme

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Coco-Caprylate, Coco Caprylate/Caprate, Glycerin, Hydrogenated Coconut Oil, Niacinamide, Silica, C20-22 Alcohols, C20-22 Alkyl Phosphate, Sucrose Polystearate, Decyl Oleate, Lauroyl Lysine, Glyceryl Stearate, Parfum/Fragrance, Polyacrylate Crosspolymer-6, Sodium Potassium Aluminium Silicate, Chlorphenesin, Carbomer, Capryloul Glycine, Sodium Hydroxide, Hydrogenated Polyisobutene, Lactic Acid, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Enantia Chlorantha Bark Extract, O-Cy-Men-5-OL, Xanthan Gum, CI77891/Titanium Dioxide, Zinc PCA, Pentylene Glycol, Peumus Boldus Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Propanediol, Sempervivum Tectorum Extract, Sodium Chloride, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecilenate, Phospholipids, Tocopherol, Oleanolic Acid, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Jowae – Fluid balancues, matifikues për lëkura mikse & të yndyrshme
 • Adiliana Q. (blerës i verifikuar)

  Fluid qe nuk e rëndon aspak lekuren, dhe ka nje arome te lehte, e le lekuren mat pa shkelqim nga yndyra e tepert.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART