- 10%

Jowae – Clarifying Mineral Mask

1,863 Lekë 2,070 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Jowae Clarifying Mineral Mask e pasur me Lumifenole me veti antioksidante dhe çaj të bardhë, pastron të gjitha tipet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshmet.

Kjo maskë ofron një përkujdesje të menjëhershme hidratuese dhe ndriçuese. Perlat mikro-eksfoliuese ndihmojnë në pastrimin e lëkurës. Ekstrakti i çajit të bardhë mbron nga radikalet e lira. Lëkura është e lirë nga papastërtitë, e pastër, e butë dhe uniforme.
98% e përbërësve janë me origjinë natyrale. E testuar nën kontroll dermatologjik.
Pa paraben, pa fenoksietanol, pa vajra minerale, pa përbërës me origjinë shtazore, pa silikone, pa ngjyrues artificialë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni 2 herë në javë në një shtresë të trashë. Aktivizojeni teksturën duke e masazhuar për rreth 1 minutë, tekstura transparente transformohet në një shkumë të hollë ngrohëse. Lëreni për 30 sekonda dhe shplajeni me ujë të bollshëm. Evitoni zonën rreth syve.

Firma

Jowae

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Glycerin, Prunus Amygalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Aqua (Water, Eau), Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Perlite, Butylene Glycol, Palmitic Acid, Sodium Acrylates Copolymer, Parfum (Fragrance), Hydrogenated Polyisobutene, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Phospholipids, Polyglyceryl-10 Stearate, Propanediol, Tocopherol, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Sempervivum Tinctorium Extract, Glycine Soja (Soybean) Oil, Camellia Sinensis Leaf.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jowae – Clarifying Mineral Mask”

LART

×