- 15%

Jowae – Christmass Set Pureness

2,533 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Jowae – Christmass Set Pureness

Seti përmban:

Fluid balancues, matifikues për lëkura mikse & të yndyrshme

Fluid i pershtatshem për fytyra mikse me tendencë të yndyrshme. Ribalancon yndyrën në lëkure, matifikon dhe hidraton. Imperfeksionet në lëkurë do të reduktohen dhe lëkura mbetet me shkëlqim. Përmban:

 • Lumifenole – veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezën e melatoninës.
 • Lotus i shenjtë – veti mbrojtëse dhe purifikuese, antioksidant, zbutës dhe adstrigjent.
 • Gjethe menteje të egër
 • AHA
 • Zink

Udhëzime mbi përdorimin

Në mëngjes dhe mbrëmje, merrni një sasi të vogël tëproduktit dhe ngroheni atë në gishtat tuaj. Aplikoni nga brendësia e fytyrës tuaj jashtë duke përdorur një lëvizje të buta rrethore.

Xhel pastrues purifikues për lëkura të yndyrshme

Xhel lëres i përshtatshëm për lëkura normale-mikse me tendencë të yndyrshme. Pastron, purifikon dhe largon yndyrën e tepërt.

Përmban:

 • Lumifenole – veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezën e melatonines.
 • Lotus i shenjtë – veti mbrojtëse dhe purifikuese, antioksidant, zbutës dhe adstrigjent.
 • Acid lipoanimik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të lagur, masazhojeni dhe shplajeni.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Jowae

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml, 200ml

Fluid balancues, matifikues për lëkura mikse & të yndyrshme
Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Coco-Caprylate, Coco Caprylate/Caprate, Glycerin, Hydrogenated Coconut Oil, Niacinamide, Silica, C20-22 Alcohols, C20-22 Alkyl Phosphate, Sucrose Polystearate, Decyl Oleate, Lauroyl Lysine, Glyceryl Stearate, Parfum/Fragrance, Polyacrylate Crosspolymer-6, Sodium Potassium Aluminium Silicate, Chlorphenesin, Carbomer, Capryloul Glycine, Sodium Hydroxide, Hydrogenated Polyisobutene, Lactic Acid, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Enantia Chlorantha Bark Extract, O-Cy-Men-5-OL, Xanthan Gum, CI77891/Titanium Dioxide, Zinc PCA, Pentylene Glycol, Peumus Boldus Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Propanediol, Sempervivum Tectorum Extract, Sodium Chloride, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecilenate, Phospholipids, Tocopherol, Oleanolic Acid, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate.
Xhel pastrues purifikues për lëkura të yndyrshme
Aqua (Water), Sodium Cocamphoacetate, Glycerin, Peg-120 Methylglucose Dioleate, Citric Acid, Disodium Cocoyl Glutamate, Parfum (Fragrance), Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Capryloyl Glycide, Sodium Chloride, Hydroxyacetophenone, Chlorphenesin, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Citrate, Sempervivum Tectorum Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jowae – Christmass Set Pureness”

LART