- 15%

Jowae – Christmass Set Hydratation

3,077 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Jowae – Christmass Set Hydratation

Seti përmban:

Krem hidratues për lëkura të thata dhe sensitive

I jep lëkurës hidratimin e nevojshëm, efekt mbushës dhe butësi.

Me përmbajtje të Lumifenoleve dhe ujit të luleve të Sakurës i rikthejnë lëkurës balancën.

Përmban:

 • Lumifenole – veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezën e melatoninës.
 • Ujë nga lulet Sakura – hidratuese, rifreskuese dhe me minerale esenciale.
 • Glicerinë vegjetale
 • Vitaminë E

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të pastër.

Ujë micelar pastrues dhe demakjazhues

Jowae Micellar Cleansing Water me Lumifenolet antioksidante dhe Imperial Peony pastron dhe largon makijazhin për të gjithë tipet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshmet.

Ky ujë micellar pastron butësisht makijazhin nga fytyra dhe sytë. Lëkura është e pastër, pa makijazh dhe papastërti si dhe rifiton shkëlqimin dhe freskinë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë me një tampon pambuku.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Jowae

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe, Tubet

Sasia

40ml, 400ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jowae – Christmass Set Hydratation”

LART