- 15%

Jowae – Christmass Set Energizing Hydration

3,391.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Jowae – Christmass Set Energizing Hydration

Seti përmban:

Vitamin-Rich Energizing Moisturizing Gel

Përkujdesje rivitalizuese me teksturë xhel-ujë, për lëkurën e dehidratuar dhe pa jetë. Formula përmban ektrakt Kumquat, i pasur me vitamina, si dhe lumifenole antioksidantë dhe kafeinë energjizuese.

I përshtatshëm për të gjithë llojet e lëkurave dhe për ato më sensitivet.

Lëkura është e hidratuar në thellësi për 24 orë, është dukshëm e rivitalizuar dhe plot freski. Jo komedogjenike.

 • E formuluar pa paraben, pa fenoksietanol, pa vajra minerale, pa përbërës me origjinë shtazore, pa silikone, pa ngjyrues sintetikë.
 • E testuar nën kontroll dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes në fytyrë të pastër.

Micellar Foaming Cleanser

Pastrues i butë i lëkurës i cili largon makeup-in dhe heq papastërtitë. I pasur me Lumifenole me veti antioksidante dhe ekstrakt Peoni, kjo shkumë delikate eliminon papastërtitë dhe grimcat e pluhurit , duke pastruar në thellësi lëkurën. pH fiziologjik i formules nuk than lëkurën, duke respektuar balancën natyrale të saj.

Për të gjithë llojet e lëkurave dhe për ato më të ndjshmet. Për fytyrën dhe sytë.

Lëkura fiton rehati dhe pastërti duke u ribalancuar. Përfundimi është një lëkurë e bardhë dhe plot freski. Nuk irriton sytë dhe nuk e than lëkurën.

 • E formuluar pa sapun, SLS, SLES.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhojeni butësisht dhe shplajeni me ujë të bollshëm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Jowae

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon, Tubet

Sasia

40ml, 150ml

Vitamin-Rich Energizing Moisturizing Gel
Aqua / Water / Eau. Caprylic / Capric Triglyceride. Glycerin. Caffeine. Dimethicone. Triethanolamine. Lauroyl Lysine. Carbomer. Ammonium Acryloyldimethyltaurate / Vp Copolymer. Ethylhexylglycerin. Chlorphenesin. Ascorbyl Glucoside. Parfum / Fragrance. Citrus Japonica Fruit Extract. Tetrasodium Edta. Sodium Citrate. Tocopherol. Sempervivum Tectorum Extract. Biosaccharide Gum-1. Glycine Soja (Soybean) Oil. Sodium Benzoate. Glyceryl Caprylate. Sodium Anisate. Sodium Levulinate. Citric Acid. 1455a
Micellar Foaming Cleanser
Aqua / Water / Eau. Sodium Lauryl Glucose Carboxylate. Lauryl Glucoside. Glycerin. Sodium Citrate. Citric Acid. Parfum / Fragrance. Polyquaternium-10. Acacia Concinna Fruit Extract. Coco-Glucoside. Glyceryl Oleate. Sodium Salicylate. Sodium Benzoate. Sodium Phytate. Sorbic Acid. Gypsophila Paniculata Root Extract. Saponins. Potassium Sorbate. Paeonia Officinalis Flower Extract. Sempervivum Tectorum Extract. Tocopherol. Hydrogenated Palm Glycerides Citrate. Lecithin. Ascorbyl Palmitate. 1442a.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jowae – Christmass Set Energizing Hydration”

LART