- 20%

Jowae – Christmas Anti-Wrinkles Set

3,840 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Jowae – Christmas Anti-Wrinkles Set

Seti përmban:

Qumësht pastrues demakjazhues për lëkura normale në të thata

Ky qumësht pastron dhe heq makjazhin nga fytyra dhe sytë duke mbrojtur lëkurën nga tharja. Lëkura është e butë, e freskët, pa makjazh dhe papastërti dhe rifiton shkëlqimin.

96% e perberesve janë me origjinë natyrale. E testuar nën kontroll dermatologjik.
Pa paraben, pa fenoksietanol, pa vajra minerale, pa përbërës me origjinë shtazore, pa silikone, pa ngjyrues artificialë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë me një tampon pambuku.

Krem antirrudhë për normale dhe të kombinuara

Jowae krem zbutës i rrudhave është një përkujdesje rivitalizuese antirrudhë për lëkurat normale dhe të kombinuara, edhe ato më të ndjeshmet, i bazuar në Lumifenole dhe Ginseng të kuq.

Ky krem i pasur përmban Lumifenole me veti antioksidante, nga Sempervivum Tectorum, një bimë e aftë ti rezistojë kushteve ekstreme të motit. Niveli i lartë i antiokidanteve ndihmon lëkurën të rigjejë balancën dhe ta mbrojë nga agjentët e jashtëm si ndotja, ndryshimet klimaterike, stresi, lodhja etj.

Ginsengu i kuq është i përdorur në shekuj në mjekësinë tradicionale si stimulues i kolagjenit dhe për vetitë antirrudhë. Gjithashtu ka në përbërje Acid Hialuronik, Peptide, Vitaminë E dhe glicerinë vegjetale.

Rrudhat zbehen, lëkura është me e tonifikuar, e mbushur dhe e hidratuar në thellësi. Lëkura është dukshëm më e re dhe më e butë.

Jo komedogjenike. E testuar nën kontroll dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni çdo mëngjes në lëkurë të pastruar.

Firma

Jowae

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe, Tubet

Sasia

40ml, 200ml

Krem antirrudhë për normale dhe të kombinuara
Aqua/Water/Eau, Glycerin, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Butylene Glycol, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Butyrospermum Parkii (Shea) Nut Extract, Sodium Polyacrylate, Isododecane, Parfum/Fragrance, Panthenol, Chlorphenesin, Tocopheryl Acetate, Lauroyl Lysine, Tetrasodium Edta, O-Cy-Men-5-Ol, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Sodium Lactate, Polysorbate 20, Sempervivum Tectorum Extract, Panax Ginseng Root Extract, Pantolactone, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7.
Qumësht pastrues demakjazhues për lëkura normale në të thata
Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-6 Distearate, Poloxamer 184, Propanediol, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Isostearyl Isostearate, Jojoba Esters, Chlorphenesin, Parfum (Fragrance), Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gu, Cetyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Beeswax, Tocopherol, Helianthus Annus Sunflower Seed Oil, Citric Acid, Sempervivum Tectorum Extract, Paeonia Officinalis Flower Extract, Sodium Hydroxide

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jowae – Christmas Anti-Wrinkles Set”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART