- 20%

Jowae – Balsam zbutës riparues

824 Lekë

(Soothing Repairing Balm)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Jowae Balsam zbutës riparues me antioksidantët Lumifenole & Centella Asiatica riparojnë dhe zbusin zonat e ndjeshme të fytyrës dhe trupit, për të gjithë familjen. Acidi Hialuronik e hidraton lëkurën në thellësi.

Ky balsam qetëson lëkurat e thata, deskuamimet, diskomfortin dhe tërheqjen e lëkurës. Lëkura është më e butë, e riparuar dhe e mbrojtur çdo ditë.

 • 99% e përbërësve janë me origjinë bimore. Pa parfum. E testuar nën kontroll dermatologjik.
 • Pa paraben, pa fenoksietanol, pa vajra minerale, pa përbërës me origjinë shtazore, pa ngjyrues sintetike.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni 1-2 herë në ditë në zonat e dëmtuara. Mund të përdoret për të rriturit dhe fëmijët mbi 3 vjeç.

 

 

Firma

Jowae

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Atopike, Sensitive, E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jowae – Balsam zbutës riparues”

Aqua (Water), Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-4 Diisostearate/Polyhydroxystearate/Sebacate, Butylene Glycol, Magneisum Sulfate, Glyceryl Glucoside, Chlorphenesin, O-Cymen-5-Ol, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Sempervivum Tectorum Extract, Centella Asiatica Extract.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART