- 10%

Jowae – Balsam ushqyes për buzë

(1 përshtypje mbi produktin)

459 Lekë

(Nourishing Lip Balm 4g)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Balsam ushqyes dhe mbrojtës ideal për kujdesin ndaj buzëve të thata dhe të dëmtuara, e bazuar në antioksidantin Lumifenole dhe vajin e Kamelias.

Ky balsam përmban Lumifenole me veti antioksidante, nga Sempervivum Tectorum, një bimë e aftë për ti rezistuar kushteve ekstreme të motit. Niveli i lartë i antioksidantëve ndihmon lëkurën të rigjejë balancën dhe të mbrojë ndaj agjentëve të jashtëm si ndotja, ndryshimet klimaterike, stresi, lodhja etj.

Vaji i Kamelias është i pasur me acide yndyrore dhe Omega 9 me veti riparuese dhe ushqyese. Përmban gjithashtu gjalpë Shea, dyllë Candelilla, vaj bajame dhe vaj luledielli.

Pa parfum. E formuluar pa paraben, pa vajra minerale, pa përbërës me origjinë shtazore, pa silikon, pa ngjyrues artificialë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni balsamin sa herë të keni nevojë.

Firma

Jowae

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

4gr

Hydrogenated Coconut Oil, Cera Alba/Beeswax/Cire d’Abeille, Olus Oil/Vegetable Oil/Huile Végétale, Octyldodecyl Myristate, Helianthus Annuus Hybrid Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Candelilla Cera/Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax/Cire de Candelilla, Hydrogenated Castor Oil, Behenyl Esters, Isoamyl Laurate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetyl Ricinoleate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Macadamia Seed Oil, Polyglyceryl-6 Esters Behenate, Hydrogenated Vegetable Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glycerin, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Aqua/Water/Eau, Camellia Sinensis Leaf Extract, Sempervivum Tectorum Extract, Citric Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 1
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  100%
1 përshtypje për Jowae – Balsam ushqyes për buzë
 • Nuk mbane hidratim fare.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART