- 15%

Jowae – Balsam hidratues & mbrojtës

(1 përshtypje mbi produktin)

1,538.50 Lekë

(Protective Moisturizing Balm)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Jowaé Protective Moisturizing Balm është një balsam hidrates dhe mbrojtës që i përshtatet të gjithë lëkurave, edhe ato më të ndjeshme, me bazë Lumifenolet me veti antioksidantë dhe ujë bamboo.

Ky balsam hidratues përmban Lumifenole, nga Sempervivum Tectorum, një bimë e aftë ti rezistojë kushteve ekstreme. Niveli i lartë i antioksidantëve ndihmon lëkurën të rigjejë balancën dhe mbrojë veten nga dëmtimet e jashtme si ndotja, ndryshimet e klimës, stresi, lodhja.

Formula e saj përmban gjithashtu ujë Bamboo, Allantoin, Bambussa, gjalpë Shea dhe glicerinë vegjetale.

 • Jo komedogjenike. E testuar nën kontroll dermatologjik.
 • E formuluar pa paraben, pa fenoksietanol, pa vajra minerale, pa përbërës me origjinë shtazore, pa ngjyrues sintetikë.

Udhëzime mbi përdorimin

Për të rriturit, aplikojeni në mëngjes dhe në darkë ndërsa për fëmijët mbi 3 vjeç 1 herë në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Jowae

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

125ml

Aqua / water / water. caprylic / capric triglyceride. isopropyl palmitate. hydrogenated coconut oil. cetyl palmitate. butyrospermum parkii (shea) nut extract. glycerin. glyceryl stearate. glyceryl stearate citrate. c10-18 triglycerides. dimethicone. behenyl alcohol. butylene glycol. talc. bambusa vulgaris water. cetearyl alcohol. perfume / fragrance. sodium benzoate. chlorphenesin. methyl methacrylate crosspolymer. dimethicone crosspolymer. allantoin. cetearyl glucoside. sodium citrate. xanthan gum. orbignya oleifera seed oil. o-cymen-5-ol. citric acid. sodium hydroxide. tocopherol. helianthus annuus (sunflower) seed oil. sempervivum tectorum extract.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 3
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  100%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Jowae – Balsam hidratues & mbrojtës
 • . (blerës i verifikuar)

  Ta mban lekuren shume te bute.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART