Janssen – Vitaforce Krem me vitaminë C

3,600 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Krem për kujdesin e lëkurës për parandalimin dhe trajtimin e rrudhave dhe pikave të moshës. Me fosfat të vitaminës C, acetat të vitaminës E, acid hialuronik dhe ekstrakt limoni.

Kujdes kundër rrudhave me Vitaminë C për shkëlqim të butë, madje edhe për lëkurë dhe shkëlqim të përmirësuar. Vitamina C ka një efekt të trefishtë në plakjen e lëkurës. Antioksidanti shumë efektiv mbështet formimin e kolagjenit, vepron si një pastrues radikal dhe mund të lehtësojë njollat e moshës. Acidi hialuronik hidraton në mënyrë efektive si sipërfaqen e lëkurës, ashtu edhe shtresat më të thella të lëkurës. Vitamina E mbron nga plakja e parakohshme. Ekstrakti i limonit rifreskon dhe tonifikon. Aroma e këndshme e freskët dhe konsistenca e lehte e bëjnë Vitaforce C Cream kujdesin ideal pas verës. Kremi Vitaforce C mund të përdoret së bashku me Serumin me Vitaminë C. Së bashku, ato lëmojnë lëkurën dhe e bëjnë fytyrën rrezatuese.

Udhëzime mbi përdorimin

Përhapeni në lëkurë të pastër në mëngjes dhe/ose në darkë. Këshillohet të përdoret poshtë kremit të diellit në mëngjes.

 

Firma

Janssen

Mosha

20+

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Janssen – Vitaforce Krem me vitaminë C”

LART