- 10%

Janssen – Vitaforce Serum me vitaminë C

3,060 Lekë

(Vitaforce C Skin Complex)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Kujdesi për lëkurën përqendrohet në parandalimin dhe trajtimin e rrudhave dhe njollave të moshës. Me fosfat të vitaminës C, ekstrakt limoni dhe acid hialuronik. Koncentrat kundër rrudhave me vitaminë C si kujdes intensiv për një lëkurë të butë, dhe një pamje të përmirësuar. Vitamina C ka një efekt të trefishtë në plakjen e lëkurës. Antioksidanti shumë efektiv mbështet formimin e kolagjenit, vepron si një pastrues rrënjësor dhe zbeh njollat ​​e moshës. Acidi hialuronik hidraton në mënyrë efektive si sipërfaqen e lëkurës, ashtu edhe shtresat më të thella të lëkurës. Ekstrakti i limonit rifreskon dhe tonifikon. Serumi Vitaforce C mund të përdoret së bashku me Kremin me Vitaminë C. Së bashku, ato lëmojnë lëkurën dhe e bëjnë fytyrën rrezatuese.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje pas pastrimit të lëkurës. Pastaj aplikoni kremin ​​e ditës ose natës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Janssen

Mosha

20+

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Janssen – Vitaforce Serum me vitaminë C”

LART