Jamieson – Zinc 50mg

1,100 Lekë

Zink shumë i përthithshë që mbështet sistemin imunitar dhe ndihmon në metabolizmin e proteinave, yndyrnave dhe karbohidrateve.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

 Ndihmon formimin e indeve lidhëse.
 Mirëmban shëndetin e lëkurës.
 Ndihmon metabolizimin e karbohidrateve, proteinave dhe yndyrnave.
 Ndihmon rritjen dhe zhvillimin normal.
 Ndihmon shërimin e plagëve.
 Ndihmon rritjen normale të fetusit.
 Ndihmon sintezën e ARN dhe AND.
 Stimulon ndarjen, riparimin dhe rritjen e qelizave.
 Mirëmban nivele normale të Vitaminës A në gjak.
 Mirëmban funksionin imunitar.

Përdorimi

Të rriturit : Merrni 1 tabletë në ditë me ushqim, disa orë para ose pas marrjes të ilaçeve të tjera.

*Të ruhet në temperaturë 15-25ºC, larg fëmijëve.

Firma

Jamieson

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

100

Nutrientët:
+ Elemental Zinc (Gluconate) 50 mg.

Gjithashtu përmban:
+ Cellulose
+ Modified cellulose gum
+ Dicalcium phosphate
+ Vegetable magnesium stearate.

Nuk përmban:
+ Kripë (NaCl)
+ Sheqer
+ Amidon
+ Gluten
+ Laktozë
+ Ngjyrues artificial
+ Përmirësues të shijes
+ Konservues

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jamieson – Zinc 50mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART