Hot

Jamieson – Vitamin C e përtypshme (shije portokalli)

1,350 Lekë

(Ascorbic Acid 500mg)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Faktor kyç në mirëmbajtjen e shëndetit të mirë.
Ndihmon trupin të metabolizojë yndyrnat dhe proteinat.
Ndihmon zhvillimin dhe mirëmbajtjen e shëndetit të kockave, kërcit, dhëmbëve dhe mishrave të dhëmbëve.
Ndihmon formimin e indeve lidhëse.
Ndihmon shërimin e plagëve.
Antioksidant për mirëmbajtjen e shëndetit të mirë.

Vitamina C e përtypshme është formuluar nga burime natyrale dhe është testuar farmaceutikisht për potencë të garantuar dhe pastërti klinike absolute.

Përdorimi

Të rriturit: Mund të përtypin 1-4 tableta në ditë. Duhet të ruhet në temperaturë 15ºC – 25ºC

*Mbajeni larg fëmijëve.

Firma

Jamieson

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

120

Nutrientët

Vitamin C 500 mg (Ascorbic Acid, Sodium Ascorbate)
Supporting Botanical Blend 7 mg
Derived from: Rutin (Dimorphandra mollis, pod)
Hesperidin Complex, (Citrus sinensis, fruit)
Lemon Bioflavonoids (Citrus limon, rind), providing 3% Hesperidin
Acerola Cherry (4:1) extract (Malpighia glabra, fruit) equivalent to 5.76 mg of raw herb
Rosehips (Rosa canina, fruit)

Gjithashtu përmban

Dextrose, cellulose, vegetable stearic acid, vegetable magnesium stearate, natural flavours (orange, lemon, grapefruit and lime), silica, sucralose.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jamieson – Vitamin C e përtypshme (shije portokalli)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART