Jamieson – Vitamin B6

1,330 Lekë

(Pyridoxine 250mg)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

 Metabolizon amino acidet dhe karbohidratet.

 Fuqizon shëndetin e sistemit nervor.

 Përfshihet në sintezën e rruazave të kuqe të gjakut.

 Mund të lehtësojë simptomat e ankthit dhe depresionit.

 Ndihmon shëndetin kardiovaskular duke ulur nivelet e homocisteinës.

 Lehtëson simptomat pre-menstruale.

 Ndihmon me reduktimin e dhimbjes dhe inflamacionit që shoqërohet me sindromën e tunelit karpal.

 Vitamina B6 e Jamieson përmban një burim cilësor Bitamine B6, që procesohet pa nxehtësi apo solventë, për efektivitet dhe siguri maksimale.

Përdorimi

Të rriturit : Merrni 1 tabletë në ditë.

*Të ruhet në temperaturë 15-25ºC, larg fëmijëve.

Firma

Jamieson

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

100

Nutrientët

+ Vitamin B6 (pyridoxine hydrochloride) 250 mg.

Gjithashtu përmban

+ Cellulose
+ Vegetable magnesium stearate
+ Silica
+ Vegetable stearic acid

Nuk përmban

+ Kripë (NaCl)
+ Sheqer
+ Amidon
+ Gluten
+ Lactose
+ Ngjyrues artificial
+ Përmirësues të shijes
+ Konservant

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jamieson – Vitamin B6”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART