Jamieson – Vitamin B2 100mg

1,020 Lekë

(Riboflavin 100mg)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Vitamina B2 (Riboflavin) është shumë e rëndësishme  për organizmin:
 E domosdoshme për metabolizimin e karbohidrateve, yndyrnave dhe proteinave.
 Mirëmban një lëkurë të shëndetshme
 Merr pjesë në prodhimin e qelizave të kuqe të gjakut
 Parandalon kataraktet dhe dhimbjet e kokës nga migrena.

Ky produkt i Jamieson përbën një burim të Vitaminës B2 me cilësi të larte – e prodhua pa nxehtësi dhe solventë duke siguruar në ktë mënyrë efektivitet maksimal.

Udhëzime mbi përdorimin

1 tabletë në ditë me ushqim.
Të ruhet në temperaturë 15-25°C, Larg fëmijëve.

Firma

Jamieson

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

100

Nutrientët
+Vitamin B2 (Riboflavin) 100 mg

Gjithashtu përmban
+ Cellulose
+ Dicalcium phosphate
+ Modified cellulose gum
+ Vegetable stearic acid
+ Vegetable magnesium stearate
+ Silica

Nuk përmban
+ Kripë (NaCl)
+ Sheqer
+ Amidon
+ Gluten
+ Laktozë
+ Ngjyrues
+ Ndryshues të shijes
+ Konservant

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jamieson – Vitamin B2 100mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART