Jamieson – Vitaminë A 10000UI

1,200 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Vitamina A është thelbësore për rritjen, zhvillimin dhe mbajtjen e lëkurës, indeve, dhëmbëve dhe shikimit. Ajo mund të parandalojë humbjen e shikimit dhe hormonin e rritjes. Vitamina A gjithashtu ndihmon në mbajtjen e një sistemi imunitar të shëndetshëm.

Kjo formulë është derivuar nga vaji i pastër i melçisë së peshkut, burim natyral i vitaminës A.

Udhëzime mbi përdorimin

Të rriturit: Merrni një kapsulë xhelatinoze në ditë me një vakt ushqimor. Ruajeni në temperatura 15-25°C. Mbajeni larg fëmijëve.

Firma

Now

Forma

Kapsula xhelatinoze

Sasia

100

Nutrient Information
Vitamin A (Palmitate) 3,000 mcg RAE/10,000 IU.

Also Contains
Soybean oil, gelatin, glycerin.

NO gluten, lactose, artificial colours or flavours.

Warning
Consult a health care practitioner prior to use.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jamieson – Vitaminë A 10000UI”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART