Jamieson – Selenium 100mcg

1,560 Lekë

Një antioksidant potent që mbron trupin nga dëmtimet e indeve dhe ndihmon shëndetin kardiovaskular, atë të prostatës, të zorrës së trashë dhe mushkërive.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

 Mbështet shëndetin kardiovaskular, atë të prostatës, mushkërive, dhe zorrës së trashë.
 Asiston në mirëmbajtjen e sistemit të fortë imunitar.
 I rëndësishëm për funksion të mirë të gjendrave tiroide.
 Ka efekte anti-inflamatore që reduktojnë simptomat e artritit, lupus, psoriazës dhe ekzemës.
 Mbron kundër katarakteve dhe degjenerimit makular.
 Mund të ndihmojë në reduktimin e ndodhjes dhe ashpërsisë së herpesit.

Selenium i Jamieson është formuluar nga burime natyrale dhe është testuar farmacetikisht për potencë dhe pastërti klinike absolute.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një tabletë 2 herë në ditë me ushqimin.
Të ruhet në temperaturë 15-25° C, larg fëmijëve.

Firma

Jamieson

Mosha

20+

Forma

Tableta

Sasia

100

Nutrientë:
Selen (nga maja birre) 100 mcg

Eksipientë:
Celulozë, Stearat magnezie bimor, Dikalcium Fosfat, Rezinë celuloze e modifikuar.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jamieson – Selenium 100mcg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART