Jamieson – Resveratrol

3,000 Lekë

Antioksidues i fuqishëm. Ekstrakt nga vera e kuqe.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Jamieson Resveratrol- Red Wine Extract with Grape Seed është një përzierje e ektraktit të verës së kuqe me farat e rrushit Europian që ofron:

 Suport antioksidant natyral për shëndetin e zemrës.
 Të gjithë përfitimet shëndetësore të konsumit të afërsisht 6 gotave verë të kuqe në çdo kapsulë, pa kaloritë dhe alkolin.
 Ndihmon në mirëmbajtjen e enëve të gjakut.

Udhëzime mbi përdorimin

Të rriturit: 1 kapsulë 1-3 herë në ditë.
Konsultohu me farmacistin apo mjekun për përdorim të zgjatur (mbi 1 muaj).
Të ruhet në temperaturë 15-25°C, larg fëmijëve.

Firma

Jamieson

Mosha

20+

Forma

Kapsula

Sasia

30

Nutrientë
Resveratrol (Vitis vinifera, vine) 50 mg, providing 20% Oligostillbenes and yielding 10% t-resveratrol and 10% Viniferin; Grapeseed (10:1) Extract (Vitis vinifera, seed) 33 mg, equivalent to 330 mg raw seed; Phosphatidylcholine (Glycine max soybean) 67 mg.

Eksipientë
Cellulose, vegetable stearic acid, vegetable magnesium stearate, silica, sodium carbonate, calcium carbonate, citric acid, natural flavours (blueberry, strawberry,
raspberry), vegetable juice, gum arabic, gum acacia, maltodextrin, dextrose, sucralose.

Nuk përmban
Salt (NaCl), starch, gluten, lactose, artificial flavours or preservatives.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jamieson – Resveratrol”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART