Jamieson – Odourless Garlic

990 Lekë

Ekstrakt hudhre pa aromë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

 Tradicionalisht e përdorur për të trajtuar infeksione të rrugëve të sipërme të frymëmarrjes.
 Ndihmon shëndetin kardiovaskular.
 Ndihmon tretjen.
 Rrit sistemin imunitar.
 Ul kongjestionin bronkal.
 Luan rol në uljen e tensionit të gjakut.

Ky formulim i aromatizuar është 100% pa aromë hudhre, dhe ofron të gjitha dobitë e hudhrës së freskët, pa aromën e pakëndshme të saj.

Ngrohja e hudhrës gjatë gatimit, mund të frenojë formimin e alicinës dhe përbërësve të tjerë aktivë. Ndërsa, ky produkt i Jamieson, ofron të gjitha dobitë shëndetësore të hudhrës së freskët në një kapsulë të vetme, lehtësisht të gëlltitshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Të rriturit : 2 kapsula në ditë. Të ruhet në temperaturë 15-25°C, larg fëmijëve.

Firma

Jamieson

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

100

Nutrientët:
Ektrakt hudhre pluhur (100:1) 5 mg
(Allium sativum, bulb) ekuivalent i 500mg hudhër

Gjithashtu përmban:
Soybean oil, yellow beeswax, lecithin, gelatin, glycerin, titanium dioxide, iron oxide yellow.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jamieson – Odourless Garlic”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART