Jamieson – Niacin 500mg

1,550 Lekë

Vitaminë B3

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Benefitet e përdorimit të Niacinës

 Ndihmon në uljen e nivelit të kolesterolit dhe triglicerideve.
 Ndihmon në mirëmbajtjen e sistemit kardiovaskular dhe në qarkullimin e gjakut.
 Mbështet aparatin tretës dhe rrit çlirimin e energjisë.
 Merr pjese në mirëmbajtjen e sistemit nervor
 Rregullon nivelin e sheqerit në gjak.
 Mirëmban një lëkurë të shëndetshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një kapletë në ditë me ushqimin.
Të ruhet në temperaturë 15-25°C, larg fëmijëve.

Firma

Jamieson

Mosha

20+

Forma

Kapleta

Sasia

100

Nutrientë
Niacin (Nicotinic Acid) 500 mg

Gjithashtu përmban
Cellulose, dicalcium phosphate, modified cellulose gum, vegetable stearic acid, vegetable magnesium stearate, silica.

Nuk përmban
Salt (NaCl), sugar, starch, gluten, lactose, artificial colours, flavours or preservatives.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jamieson – Niacin 500mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART