Jamieson – Milk Thistle

2,950 Lekë

Suplement bimor që mbron dhe mbështet funksionet e mëlçisë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Jamieson Milk Thistle është një suplement bimor i fuqishëm që:

 Ndihmon në ruajtjen dhe mbështetjen e funksioneve normale të mëlçisë.
 Lehtëson problemet e lëkurës të lidhura me keqfunksionimin e mëlçisë.
 Përmirëson prodhimin normal të bilës që ndihmon proçesin e tretjes.
 Riparon dhe rigjeneron qelizat e mëlçisë.
 Mbron veshkat, tëmthin dhe shpretkën.

Udhëzime mbi përdorimin

3 kapleta në ditë. Që të shikohen efektet duhet të përdoret për minimumi 3 javë.
Të ruhet në temperaturë 15-25°C, larg fëmijëve.

Firma

Jamieson

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapleta

Sasia

90

Nutrientë
Milk Thistle 150 mg
(Silybum marianum, fruit) standardized to 53% silybin

Gjithashtu përmban
Dicalcium phosphate, cellulose, vegetable stearic acid, calcium silicate, vegetable magnesium stearate, silica, hydroxypropyl cellulose, water-soluble cellulose.

Nuk përmban
Starch, gluten, lactose, artificial colours, flavours or preservatives.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jamieson – Milk Thistle”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART