Jamieson – Magnesium 250mg

1,490 Lekë

Magnez Elemental, shumë i absorbueshëm.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

 Ndihmon shëndetin e përgjithshëm dhe metabolizmin e energjisë.
 Mirëmban kocka të forta e të shëndetshme.
 Mbështet funksionin e shëndetshëm të zemrës.
 Luan rol në uljen e tensionit të gjakut.
 Mbështet prodhimin e enzimave intraqelizore të nevojshme për prodhimin e energjisë, replikimin e ADN, prodhimin e hormoneve, rritjen e trupit, mirëmbajtjen dhe riparimin e qelizave.

Përdorimi

Të rriturit : Merrni 1 kapletë 2 herë në ditë me ushqim.

*Të ruhet në temperaturë 15-25ºC, larg fëmijëve.

Firma

Jamieson

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapleta

Sasia

90

Nutrientë:
+ Magnesium (oxide, gluconate, lactate) 250 mg

Gjithashtu përmban:
+ Cellulose
+ Vegetable stearic acid
+ Modified cellulose gum
+ Water-soluble cellulose
+ Titanium dioxide
+ Silica
+ Hydroxypropyl cellulose.

Nuk përmban:
+ Sheqer
+ Amidon
+ Gluten
+ Lactose
+ Ngjyrues artificial
+ Përmirësues të shijes
+ Konservues

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jamieson – Magnesium 250mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART