Jamieson – Kelp

1,390 Lekë

Suplement i pasur me jod

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

 Burim natyral i shkëlqyer i jodit
 Mbështet funksionimin e tiroides

Udhëzime mbi përdorimin

Të rriturit dhe adoleshentët mbi 14 vjeç: 1 tabletë në ditë me ushqimin
Të ruhet në temperaturë 15-25°C, larg fëmijëve.

Firma

Jamieson

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

100

Nutrientë
+ Iodine 650 mcg (derived from Ascophyllum nodosum, kelp)

Gjithashtu përmban
+ Dicalcium phosphate, cellulose, silica, vegetable stearic acid, vegetable magnesium stearate.

Nuk përmban

+ Salt (NaCl), sugar, starch, gluten, lactose, artificial colours, flavours or preservatives.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jamieson – Kelp”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART