Jamieson – Echinaceae with Garlic and Ginger

1,790 Lekë

Ekstrakt Echinaceae me hudhër dhe xhinxher.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

 Ofron nutrientë që mbështetësin një sistem imunitar të shëndetshëm
 Ndihmon në lehtësimin e simptomave të të ftohurës, bronkitit dhe gripit
 Shkurton kohëzgjatjen e dhimbjeve të fytit dhe infeksioneve të syve apo veshëve.
 Ekstrakti i hudhrës pa aromë ofron veprim antibiotik
 Ekstrakti i xhinxherit ofron veprim analgjezik dhe antibiotik

Udhëzime mbi përdorimin

Të rriturit: 3 kapsula 3 herë në ditë në momentin e shfaqjes së simptomave të të ftohurës apo infeksionit.
Konsultohu me farmacistin apo mjekun për përdorim të zgjatur (mbi 2 muaj).
Të ruhet në temperaturë 15-25°C, larg fëmijëve.

Firma

Jamieson

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

45

Nutrientë
Echinacea (3:1) extract. 100 mg
(Echinacea purpurea, L. Moench, herb top)
equivalent to 300 mg of raw herb.
Garlic 300 mg
(Allium sativum, bulb)
Ginger (6:1) extract 50 mg
(Zingiber officinale, rhizome) equivalent to 300 mg of raw herb.

Eksipientë
+ Gelatin, dicalcium phosphate, cellulose, vegetable magnesium stearate, silica.

Nuk përmban
+ Salt (NaCl), gluten, lactose, artificial colours, flavours or preservatives.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jamieson – Echinaceae with Garlic and Ginger”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART