Jamieson – Curcumin Turmeric

1,950 Lekë

Suplement bimor që lehtëson dhimbjen e kyçeve.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Jamieson High Potency Curcumin Turmeric – ndihmon në zvogëlimin e dhimbjeve të kyçeve me anë të zvogëlimit të përgjigjes inflamatore të trupit ndaj lodhjes dhe dëmtimeve.

 Përmban antioksidantë që kanë rol mirëmbajtës në organizëm
 Ndihmon në proçesin e tretjes
 Ndihmon në zvogëlimin e dhimbjes dhe inflamacionit.

Udhëzime mbi përdorimin

Të rriturit: 1 kapsulë në ditë.
Të ruhet në temperaturë 15-25 °C, larg fëmijëve.

Firma

Jamieson

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

60

Nutrientë
Turmeric (Curcuma longa, rhizome) 500 mg
Turmeric (50:1) extract (Curcuma longa, rhizome) 50 mg
Equivalent to 2500 mg DHE

Eksipientë
Water-soluble cellulose, cellulose, vegetable magnesium stearate, silica

Nuk përmban
Salt (NaCl), sugar, starch, gluten, lactose, artificial colours, flavours or preservatives

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jamieson – Curcumin Turmeric”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART