Jamieson – Biotin 250mcg

1,170 Lekë

E njohur si vitamina B7.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

 Biotin 250 mcg asiston në metabolizmin e karbohidrateve ushqimore, yndyrnave dhe proteinave dhe ndihmon në mirëmbajtjen e shëndetit të thonjve dhe flokëve.
 Përmirëson përdorimin e insulinës në trup dhe ndihmon në mbajtjen e niveleve të normale të glukozës në gjak.
 Asisiton në metabolizmin e karbohidrateve ushqimore, yndyrnave dhe proteinave.
 Mirëmban thonj dhe flokë të shëndetshëm.
 Përmirëson përdorimin e insulinës në organizëm në mënyrë që të mirëmbahen nivele normale të glukozës në gjak.
 Trajton defiçencën e Biotinës.

Përdorimi

Të rriturit : Merrni 2 tableta në ditë.

*Të ruhet në temperaturë 15-25ºC, larg fëmijëve.

Firma

Jamieson

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

100

Nutrientët:

+ Biotin (biotin synthetic) 250 mcg

Gjithashtu përmban:
+ Dicalcium phosphate
+ Cellulose
+ Vegetable magnesium stearate
+ Silica.

Nuk përmban:
+ Kripë (NaCl)
+ Sheqer
+ Amidon
+ Gluten
+ Lactose
+ Ngjyrues artificial
+ Përmirësues të shijes
+ Konservues

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jamieson – Biotin 250mcg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART