Jack N’ Jill – Tickle Tooth Sonic Toothbrush Koka Zëvendesuese

950 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Jack N’ Jill – Tickle Tooth Sonic Toothbrush Koka Zevendesuese

Të krijuara për t’iu përshtatur furçës së dhëmbëve Tickle Tooth Sonic Electric, kokat zëvendësuese janë të disponueshme në një paketë dyshe dhe mund të vendosen lehtësisht në furçën e dhëmbëve Sonic.

Këto koka kanë qime shumë të buta për të qenë sa më miqësore me mishrat e të voglit tuaj.

Dentistët rekomandojnë që këto koka të furçës së dhëmbëve të ndërrohen çdo 3 muaj ose më herët.

Firma

Jack N' Jill

Mosha

Fëmijë

Forma

Furçë

Sasia

2

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack N’ Jill – Tickle Tooth Sonic Toothbrush Koka Zëvendesuese”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART