Jack N’ Jill – Tickle Tooth Sonic Toothbrush (0-3 vjeç)

2,200 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Jack N’ Jill Tickle Tooth Sonic Toothbrush (0-3 vjeç)

Bëjeni larjen e dhëmbëve argëtuese me kokën unike të furçës me dritë LED për të ndihmuar në inspektimin e dhëmbëve të vegjël. Teknologjia Sonic përfshin kujtesë pulsi prej 30 sekondash që mëson lëvizjen e furçës në pjesë të ndryshme të gojës.

 • Pastrim i butë për foshnjat dhe të vegjlit
 • Dy koka unike furçash
 • Koka e furçës për fëmijë – Faza 1
 • Koka e furçës për fëmijë – Faza 2
 • Qime ekstra të buta me dorezë të lezetshme për duar të vogla
 • Kohëmatësi argëtues i dritës me mbyllje automatike për 2 minuta
 • Përkujtues pulsi 30 sekonda i cili mëson lëvizjen e furçës
 • Koka dhe doreza e furçës pa PVC & BPA
 • Bateria e përfshirë (1 x AAA Alkaline)
Firma

Jack N' Jill

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack N’ Jill – Tickle Tooth Sonic Toothbrush (0-3 vjeç)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART