Jack N’ Jill – Sweetness Shampoo & Body Wash – Natural

1,490 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Jack N’ Jill – Sweetness Shampoo & Body Wash – Natural

Linja Sweetness është një përzierje e hareshme dhe emocionuese e aromaterapisë me ekstraktin vendas të Perlës së Portokallit, vajin organik të kokosit, vajin Neroli, vajin Palmarosa dhe vajin Ylang Ylang.

Ky produkt me veprim të dyfishtë përmban ekstrakte natyrale dhe përbërës hidratues për të siguruar një pastrim nga lart te këmbët. I përshtatshëm si larës për trupin ashtu edhe si shampo, ky produkt do të thjeshtojë kohën e banjës si dhe do të sigurojë ushqimin dhe përfitimet thelbësore të dy produkteve të veçanta.

Ekstraktet natyrale të tilla si lëvorja e sapunit dhe perla portokalli ofrojnë një veprim të thellë pastrimi pa tharje të tepërt, dhe quinoa dhe panthenoli mbështesin rritjen e shëndetshme të flokëve dhe pasurojnë folikulën me vitamina dhe aminoacide thelbësore. Glicerina dhe vajrat esenciale hidratojnë thellësisht lëkurën për ta mbajtur atë të ndihet e butë dhe e lëmuar. Kjo formulë e ëmbël është jo irrituese dhe perfekte për lëkurën dhe skalpin më të ndjeshëm.:

-Native Orange Pearl është një specie hardhie me ekstrakte nga kjo bimë që përmban antioksidantë të fuqishëm.
Mbron lëkurën
Ka veti të vërtetuara anti-inflamatore për të qetësuar lëkurën dhe për të ndihmuar në luftimin e baktereve dhe toksinave të tjera të dëmshme.

-I mbushur me yndyrna të mira, vaji i kokosit ruan përmbajtjen e hidratimit të lëkurës, pasi yndyrat eliminojnë humbjen e hidratimit.
Stimulon rritjen e flokëve duke u futur thellë në folikulat e tij, duke promovuar shëndetin e kokës, si dhe duke i shtuar shkëlqim dhe butësi flokëve.
Vaji i kokosit gjithashtu mund të parandalojë thyerjen dhe ndarjen e majave të flokëve.

Udhëzime mbi përdorimin

Lagni flokët dhe lëkurën me ujë të ngrohtë. Masazhoni butësisht një sasi të vogël në të gjithë trupin dhe lëkurën e kokës, më pas shpëlajeni.

Firma

Jack N' Jill

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

300ml

Water (Aqua), Decyl Glucoside, Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium Citrate, Gluconolactone, Xanthan Gum, Quillaja Saponaria Bark Extract, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil**, Maclura cochinchinensis Leaf Extract, Cananga Odorata Flower Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil**, Cymbopogon Martini Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Oil, Panthenol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Benzyl Benzoate*.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack N’ Jill – Sweetness Shampoo & Body Wash – Natural”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART