Jack N’ Jill – Sweetness Moisturizer

1,750 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Jack N’ Jill – Sweetness Moisturizer

Gama Sweetness është një përzierje aromaterapie e hareshme dhe emocionuese me ekstraktin vendas të Perlës së Portokallit dhe vajin organik të kokosit.

Ky hidratues i butë përmban ekstrakte natyrale dhe përbërës hidratues për të krijuar një formulë pasuruese dhe hidratuese. Ky hidratues i lehtë është formuluar veçanërisht për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve me përbërës të butë dhe jo irritues. Përbërësit e pasur si alantoina, glicerina dhe pantenoli punojnë së bashku për ta lënë lëkurën super të butë dhe të hidratuar thellësisht.

Vajrat hidratues si kokosi dhe palmarosa shtojnë edhe më shumë hidratim, dhe ekstrakti anti-inflamator i perlës së portokallit qetëson më tej, duke e bërë atë shtesën e përsosur për lëkurën e ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni pas dushit ose sipas nevojës.

Firma

Jack N' Jill

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

300ml

Water (Aqua), Cetearyl Alcohol, Caprylic Triglyceride, Glyceryl Stearate, Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil**, Maclura Cochinshinensis Leaf Extract, Cananga Odorata Flower Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil**, Cymbopogon Martini Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Oil, Panthenol, Allantoin, Xanthan Gum, Glyceryl Caprylate, Sodium Citrate, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Benzyl Benzoate*, Benzyl Salicylate*, Isoeugenol*, Farnesol* .

*Naturally occurring in the Essential Oils, **Certified Organic Ingredients.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack N’ Jill – Sweetness Moisturizer”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART