Jack N’ Jill – Sweetness Hand Wash – Natural

1,490 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Jack N’ Jill – Sweetness Hand Wash – Natural

Pastroni duart tërësisht  nga bakteret me larësin natyral të duarve Jack n’Jill.

Linja Sweetness është një përzierje aromaterapie e hareshme dhe emocionuese me ekstraktin vendas të Perlës së Portokallit, vajin organik të kokosit, vajin Neroli, vajin Palmarosa dhe vajin Ylang Ylang.

Pa Parabenë, sulfate, vaj palme, aroma dhe ngjyra sintetike.

Udhëzime mbi përdorimin

Hidheni në duar të lagura dhe masazhojeni së bashku për 20 sekonda, më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë dhe thajeni mirë.

 

Firma

Jack N' Jill

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

300ml

Water (Aqua), Decyl Glucoside, Lauryl Glucoside, Glycerin, Gluconolactone, Quillaja Saponaria Bark Extract, Chenopodium Quinoa (Quinoa) Seed Extract, Cananga Odorata Flower Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil**, Cymbopogon Martini Oil, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil, Maclura Cochinchinensis Leaf Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil**, Xanthan Gum, Panthenol, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Phytate, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate, Potassium Sorbate, Benzyl Benzoate*, Geraniol*, Linalool*, Limonene*

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack N’ Jill – Sweetness Hand Wash – Natural”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART