Jack N’ Jill – Storage Rinse Cup

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Jack N’ Jill – Storage Rinse Cup

E bërë nga lëvozhga bambuje dhe orizi, kjo gotë e biodegradueshme është miqësore me natyrën dhe e lezetshme!

Me një pamje mat dhe një fytyrë të njohur, është perfekt për ruajtjen higjienike të pastës dhe furcës së dhëmbëve në banjë, si gotë shpërlarje pas larjes dhe madje mund ta përdorni edhesi një gotë normale për të pirë lëngje!

 • Natyrisht pa BPA dhe PVC
 • E sigurt në lavapjatë

Info. Shtesë

Firma

Jack N' Jill

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack N’ Jill – Storage Rinse Cup”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART