Jack N’ Jill – Stage 3 Silicone Tooth & Gum Brush (2-5 vjeç)

600 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Jack N’ Jill – Stage 3 Silicone Tooth & Gum Brush (2-5 vjec)

 • Qime të buta silikoni
 • I butë për dhëmbët e vegjël dhe mishrat e ndjeshme
 • 100% Silikoni i klasës mjekësore/ushqimore
 • Pa BPA dhe PVC
 • Me dy anë – pastron në të njëjtën kohë lart dhe poshtë, përpara dhe mbrapa!

Udhëzime mbi përdorimin

Lani mirë para dhe pas përdorimit. Aplikoni një sasi të vogël të pastës. Lëvizni butësisht furçën mbi dhëmbë me një lëvizje përpara/prapa.

Të përdoret vetëm nën mbikëqyrjen e të rriturve.
Mos të përtypet!

 

Firma

Jack N' Jill

Mosha

Fëmijë

Forma

Furçë

100% Medical/Food Grade Silicone

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack N’ Jill – Stage 3 Silicone Tooth & Gum Brush (2-5 vjeç)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART