Jack N’ Jill – Stage 2 Silicone Toothbrush (1-2 vjeç)

750 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Jack N’ Jill – Stage 2 Silicone Toothbrush (1-2 vjeç)

Furçë dhëmbësh silikoni me mburojë sigurie.

 • Qime të buta silikoni
 • I butë për dhëmbët e vegjël dhe mishrat e ndjeshme
 • Silikon 100% Mjekësor / Ushqimor
 • Pa BPA dhe PVC

Udhëzime mbi përdorimin

Nëse furça e dhëmbëve silikoni përtypet, qimet mund të shkëputen, por mos u shqetësoni. Furçat e dhëmbëve silikoni Jack N’ Jill janë bërë nga silikoni inert i klasës mjekësore, i cili nuk është toksik dhe nëse gëlltitet, mund të kalojë në sistemin tretës pa asnjë problem.

Kontrolloni gjithmonë furçën e dhëmbëve të foshnjës/fëmijës tuaj dhe hiqni qimet e lira përpara çdo përdorimi. Kjo është e lehtë për t’u bërë kur shpëlahet/pastrohet në përgatitje për përdorim.

 

Firma

Jack N' Jill

Mosha

Fëmijë

100% Medical / Food Grade Silicone

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack N’ Jill – Stage 2 Silicone Toothbrush (1-2 vjeç)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART