Jack N’ Jill – Stage 1 Silicone Finger Brush (6m+)

750 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Jack N’ Jill – Stage 1 Silicone Finger Brush – 2 Pack

E bërë nga 100% silikon i klasës mjekësore/ushqimore, është projektuar për një fillim të thjeshtë dhe efektiv drejt higjienës së mirë orale nga 6 muaj +.

I lehtë për t’u përdorur, i butë për mishrat e dhëmbëve dhe pa BPA.

I përshtatshëm për përdorim me pastë dhëmbësh natyrale Jack N’ Jill.

I përshtatshëm për të udhëtime.

Udhëzime mbi përdorimin

Dy anë: Përdorni anën e ‘furcës’ për pastrim të butë të dhëmbëve të foshnjës. Përdorni anën ‘gropëz’ për të masazhuar mishrat e dhëmbëve – e shkëlqyeshme gjatë dajles së dhëmbëve.

Këshillë: Gjithmonë sigurohuni që furça e gishtave silikoni Jack N’ Jill të jetë e pastër. Lani me ujë të ngrohtë me sapun. I sigurt për t’u sterilizuar. Ruajeni në një enë të pastër.

 

Firma

Jack N' Jill

Mosha

Fëmijë

Mosha e fëmijës

6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

Sasia

2

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack N’ Jill – Stage 1 Silicone Finger Brush (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART