Jack N’ Jill – Simplicity Shampoo & Body Wash – Natural

1,490 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Jack N’ Jill – Simplicity Shampoo & Body Wash – Natural

Linja Simplicity është pa aromë natyrale, hipoallergjike dhe e shkëlqyer për lëkurën ultra të ndjeshme të të gjitha moshave. Kjo linjë është e përkryer për të sapolindurit dhe për argëtimin natyral të banjës.

Kuinoa:

Ndihmon në parandalimin e tharjes së lëkurës pasi përmban minerale të rëndësishme si kalcium, hekur dhe fosfor.
Ofron elasticitet dhe ndërton indin lidhor në lëkurë për shkak të niveleve të larta të vitaminës B2.
Përmban aminoacide thelbësore të cilat veprojnë si forcues natyralë, mbrojnë flokët dhe nxisin rritjen e flokëve.

Soapbark (lëvorja e sapunit)
Rrjedh nga një pemë amtare kiliane.
Lëvorja e sapunit përdoret si sapun dhe pastrues natyral.
Përmban antioksidantë si dhe ofron përfitime anti-inflamatore.

Udhëzime mbi përdorimin

Lagni flokët dhe lëkurën me ujë të ngrohtë. Masazhoni butësisht një sasi të vogël në të gjithë trupin dhe lëkurën e kokës, më pas shpëlajeni.

Firma

Jack N' Jill

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

300ml

Water (Aqua), Decyl Glucoside, Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium Citrate, Gluconolactone, Xanthan Gum, Quillaja Saponaria Bark Extract, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Panthenol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Calcium Gluconate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jack N’ Jill – Simplicity Shampoo & Body Wash – Natural”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART